Veyis Aydın

Veyis Aydın

Kurucu Avukat

İletişim

İnönü Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. No: 371 / 1A Pozcu Yenişehir / Mersin
av.veyisaydin@gmail.com
0 537 540 21 55

Mersin doğumludur. Akşehir Anadolu Öğretmen Lisesi’nden 2008 yılında, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2012 yılında mezun olmuştur.

Spor Hukuku, Marka Patent vekilliği, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul ve Kamulaştırma Hukuku alanlarında çalışmıştır. Uzun yıllar yargıtay içtihatları üzerine çalışmalar yapmış olan Av. Veyis AYDIN 10.000'in üzerinde yargıtay kararını tasnifi ve yayınlanmasında hukuk camiasına önemli katkılarda bulunmuştur.

İstanbul Adalet Komisyonu Bilirkişi Listesi’ne kayıtlı Sigorta Hukuku bilirkişisi olmakla birlikte bu alanda çeşitli sertifikalara sahiptir; bunun haricinde, Marka ve Patent vekilliği, Arabulucuk, CMK Eğitim Sertifikası ve Noterlik Belgesi’ne sahiptir. İstanbul Barosu Spor ve Spor Hukuku Komisyonu, Genç Avukatlar Platformu ve İstanbul Barosu Avukat Hakları Merkezi üyesidir.

Arabuluculuk, Tazminat Hukuku ve Aktüerya Hesaplamaları, Uzlaştırma, Sağlık Hukuku, Kamulaştırma ve Gayrimenkul Davaları, İcra ve İflas Hukukundan Doğan Davalar ve Konkordato Komiserlikleri ve benzeri birçok alanda eğitim almış ve eğitimini sertifikalandırmıştır.